I am Marko, Financial Advisor

The market is hard to understand what exactly is on offer.

About Me My Services
Watch Video!

Free and impartial money advice

Experienced In Mortgage And Financial Advice! The market is incredibly competitive and hard to understand what exactly is on offer. Our Services

Are You Looking For A
Professional Business Consultant?

Solving social problems requires leaders from foundations, businesses, nonprofits, and governments to reimagine the systems and relationships that shape our world deep understanding of how to create social change.

Consultivo team ensure to provide best advice and products available in the whole market and we are efficient in our services. They keep an eye on provider’s to find best solution at a time!

Get a Free Quote

  Profitable And Successful Investments

  Internal Accounting, Sales Data & Market Economic Indicators

  Milan

  Děkuji Ti Aleši zejména za přízeň a za podporu, kterou jsi se mi snažil poskytovat. Určitě bych s Tebou rád pokračoval a jistě budu Tvé rady a zkušenosti i nadále potřebovat. Je na tebe fakt spolehnutí, překvapil jsi.

  Monika Valachová

  V těhotenství jsem se obrátila na Hanču Doležalovou, jako peer mentorku, ohledně přípravy na mateřství. Hanča přijela k nám domů se spoustou rad, tipů a vychytávek, které bych nikdy jen tak nevygooglila a hlavně, které mi opravdu moc pomohly! Povzbudil mě ale také Hančin optimismus a nadhled. I teď, kdykoliv se na Hanku obrátím s…

  Michaela Kuklovská

  Já jsem k této ,,službě'' přišla úplně náhodou. Začalo to sezením v Luži na rehabilitaci. Říkala jsem si, poslechnu si, uvidím. Poté jsem chtěla i osobní zkušenost. Zatím snad mé nejlepší rozhodnutí na vozíku.

  Radek Chmelař

  Chtěl bych poděkovat za možnost využití služby peer mentor, zejména pak mému peerovi Alešovi. Pomohl mi v rozjezdu života na vozíku. Ať už šlo o podněty, co si pořídit nebo jak zvládat pro mě tenkrát neřešitelné situace.

  Katka Maxová

  Aleši, děkuji za Tvoje slova, která potřebují slyšet, když mi je těžko. I já totiž pomáhám lidem (organizuji pobyty pro lidi s DMO), a když se daří, mám z toho radost... Ale někdy je to obtížné, a právě tehdy se obracím vždy na Tebe. Díky Tobě se soustředím na to dobré a nemyslím na blbosti!…

  Kamila z Prahy (VIDEO)

  Jak funguje služba peer mentoring očima podpořených klientů? Na to se můžete podívat ve videu, kde Kamila popisuje svojí zkušenost s peerkou Jitkou Burianovou z Prahy. (VIDEO)

  Don’t Miss Latest

  News & Headlines

  Follow our latest news and thoughts which focuses exclusively on design, art, vintage, and also our latest work updates.

  Doing the Right Thing, at the Right Time!